Stort tillykke til min dejlige søn, som i dag fylder 15 år. For filan hvor jeg bare synes tiden går stærkt. Jeg har lige talt i telefon med Christian og en lille sang fra mit hjerte fik han også. Han havde allerede fået sang fra Søren, og gaverne faldt i særdeles god jord. Jeg håber han får en rigtig dejlig dag i skolen, som i denne uge ikke er den sædvanlige. Han og alle de andre 8. Klasser er ude at se to uddannelsesinstitutioner og i dag er sidste dag på Vestfyns Gymnasium.
Jeg glæder mig til jeg kommer hjem, sådan omkring middag – for så får han også et kæmpe stort knus og et ordentligt smækkys.

TILLYKKE med ham Cat:o) Jeg er sikker på at han får en fantastisk dag, selv om han helt sikkert savner sin mor lige så meget som hun savner ham:o)
Ha en go dag derovre
Kender fornemmelsen – man følger dem i børnehave og pludselig kommer de og vil låne bilen!!!
Tillykke med ham
Mange gange tillykke med ham, Catarina
Hjerteligt tillykke med ham, Catarina
Et stort tillykke med din søn
Stort tillykke med ham. Du har ret tiden flyver afsted.
Tillykke med ham det går stærkt med dem i den aldre, pludslige er de ikke børn men unge mænd.
Alle
Jeg skal hilse fra Christian og sige mage tak for alle fødselsdagshilsnerne.
Mange tillykke med din store dreng
Elizabeth H
Tusinde tak skal du have.
Trackback URI | Kommentar RSS
Skriv en kommentar
Jeg kan kontaktes på:
mail(a)catarina.dk
Indtast dit søgeord og tryk på knappen "Søg".
Spisekammeret
BagerietBrasseriet
Sødt, surt & salt
Småretter & salater
Øjebliksbilleder Arbejdslivet Bageriet Bil Bloggen Blomster Brasseriet Campingferier Christian Daniel Egypten Film For sjov Foto Fotomalia.dk Frankrig Gadget Hækleri Haveliv Haveomlægning Her hos os Hverdagsglæder Illustrationer Jul Koncerter Kreativ Løb Lydfil Mærkedage Mig Musik På tur Panasonic DMC TZ7 Panasonic DMC TZ10 Picasa QE2 Rejser Rolleiflex Sødt, surt & salt Sebastian Set derude Shopping Småretter & salater Spinning Spisekammeret Surt opstød Thailand Tyskland Ude i naturen Vejret Videoer www
Jeg holder
At fotografere, og bruger flittigt mine kameraer. Med tiden håber jeg at blive rigtig god.meget af
Christians vinter film
Dobbeltklik for fuld skærm.Mine mænd
De kan, til tider give mig grå hår, men jeg vil for intet i verdenen undvære dem. De giver mig så meget.Det er et privilegium at få lov til at være en del af deres liv.
Her har jeg været
Her nedenfor på kortet kan du se hvor i verdenen jeg har været. Det er jo blevet til en del i løbet af årene, og der kommer helt sikkert flere lande til.You can also have your visited countries map on your site.
If you see this message, you need to upgrade your flash player.
Denne side er sammensat med WordPress, Design: Catarina.
Alle tekster og billeder på dette site, er beskyttet i henhold til ophavsloven.
© Catarina.dk 2010 All Rights Reserved.