Det er hvad mit backup-batteri er nede på, jeg trænger i den grad til en fuld opladning. Dagens arbejde krævede heldigvis ikke den helt store hjerneaktivitet og det var godt det samme, for der var ikke meget, at byde ind med. En god nats søvn vil nok hjælpe på det hele, så jeg i morgen er oppet på normalt niveau.
For lidt siden spurgte sønnike også, om vi skulle noget i næste weekend og da han hørte svaret var nej, udbrød han, åh det var godt!
9 kommentar
Jonna
8. april 2008 at 18:49Ja sommetider kan man længes efter en dovnedag og bare gøre hvad der falder for. Så godt der også bliver tid til det i weekenden.
Catarina
8. april 2008 at 18:52Jonna
Vi glæder os alle til det bliver weekend. 🙂
Joan
8. april 2008 at 19:16åh ja, det er skønt med en weekend, hvor man skal absolut ingenting, når I nu har haft så meget om ørene, som i har.
Håber du får sovet godt i nat, du smukke kvinde. knus.
Bambi72
8. april 2008 at 19:41Klart I glæder jer til en rolig weekend, oven på konfirmationen 😀
Helle K.
8. april 2008 at 21:20Du er sikkert allerede gået i seng, men sov godt 😉
Jeg kan godt forstå, at I alle trænger til en stille og rolig weekend, sådan et arrangement tærer på kræfterne. Jeg glæder mig til at få det overstået – jeg glæder mig selvfølgelig også til dagen 🙂
Catarina
9. april 2008 at 06:45Joan
Jeg har sovet som en sten i nat og er nu rimelig udsovet. 🙂
Bambi72
😉
Helle K.
Tak skal du have, ja jeg gik ind og læste da klokken var 20.
Jeg var rigtigt hyggeligt og alle var glade og tilfredse, men jeg er også glad for at det er overstået. 😉
Jeg kan sagtens følge dig.
Marianne
9. april 2008 at 07:12Nogen gange er det vigtigt at have en weekend uden at man skal noget – selv for en ung fyr…..
Deborah
9. april 2008 at 19:12Tak for din hjælp. Det var da mig der havde rodet rundt i det, så jeg slettede det indlæg. Men der er jo nok at kigge alligevel.
Catarina
9. april 2008 at 19:52Marianne
Ja og der er han heldigvis god til at sige fra. 🙂
Deborah
Velbekomme 🙂