Menu
Motion

Video

.. fra jeg løber i mål, kan ses her (det tager liget lidt tid inden filmen starter). Det er mig der løber helt ude til højre i en grøn bluse, ved siden af min kollega Tom, ligeledes i en grøn bluse. Vi løber over målstregen med hinanden i hånden. Det var også Toms første 1/2 maraton.

10 kommentar

  • Stine
    4. maj 2008 at 18:49

    I er SÅ seje 🙂

    Reply
  • Catarina
    4. maj 2008 at 18:53

    Stine
    Tak 😉

    Reply
  • Anita
    4. maj 2008 at 19:52

    Jeg har ventet lææænge nu, men der forbliver stadig sort skærm :/

    Reply
  • Helle
    4. maj 2008 at 20:09

    Fantastisk godt gået. Det var et flot, flot syn, derfra hvor jeg stod. Tillykke med gennemførelsen 🙂

    Reply
  • Catarina
    5. maj 2008 at 06:43

    Anita
    Sådan var den også ved mig til at starte med, men så kom jeg i tanke om at jeg ikke havde slået Media Playeren til i browseren (IE).


    Helle
    Tak skal du have 😉 Jeg kikkede efter dig da jeg kom i mål, men jeg så dig ikke.

    Det var et super godt arrangement, stor ros til alle jer der hjalp. Jeg håber der bliver et løb næste år igen, for så er jeg atter at finde i Middelfart.

    Reply
  • Pia
    5. maj 2008 at 08:09

    For satan da os hvor er du bare misundelsesværdig super sej og pisse god og alt muligt af meget mere. Vi er ski nogen som kan lære en masse af dit gå på mod, af dit glade og smittende væsen og af din positive indstilling til livet. Du ér altså en af de kvindelige forbilleder i livet:)

    Reply
  • Anita
    5. maj 2008 at 14:39

    I mine øjne ser trøjerne gule ud 😀

    Jeg kunne ikke se klippet, fordi jeg tog det med Firefox, men da jeg så smed det over i IE, så gik det.

    Reply
  • Catarina
    5. maj 2008 at 20:24

    Pia
    Nu bliver jeg sku helt forlegen, det er alt for store ord og dem kan jeg da slet ikke leve op til. 😳


    Anita
    Trøjerne er sådan neon-grønne så de kan godt ligne gule 😀

    Reply
  • Helle K.
    6. maj 2008 at 13:35

    Hvor fedt – du er altså så sej 🙂

    Reply
  • Catarina
    7. maj 2008 at 06:45

    Helle K.
    Takker 😀

    Reply

Skriv en kommentar